Yudali Sprey (BUN-09123)

Marka : YUDALİ
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)

Yudali Saç Bakım Spreyi 

Yudali Saç Bakım Spreyi Ürün İçeriği 

Unisex kullanıma uygun olarak imal edilen Yudali Sprey, düzenli kullanımı önerilen sprey formunda bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Sadece harici kullanıma uygundur. Saç haricinde farklı bir bölgeye uygulanmamalıdır. Her bir şişe yudali sprey ortalama 15-20 gün kullanıcısına kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Her seferinde en az 4 en fazla 7 kere saçınıza sıkın ve durulamadan bekleyin.  

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Yudali Sprey ile alakalı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (imalat yeri, imalat tarihi, parti numarası, içeriğindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım şekli, ithalatçı ya da ürüne göre imalatçı firma bilgileri, izin numarası, vb.) kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Yudali sprey kullanımına başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz. 

Yudali Saç Bakım Spreyi Nasıl Kullanılır ?

Yudali Sprey kullanımı standart bir sprey ile aynıdır. Günde sadece tek bir kere (min 4 max 7 kez) saçlarınıza uygulayın ve 4-5 dakika kadar iyice masaj yaparak saçlarınıza yedirin. Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve  çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk güneş ışığı ile temasından kaçınınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etkiler yapabilir. Bu gibi yan etki hissettiğinizde kullanımı bırakmanızı ve bir uzmana/doktora danışmasınızı öneririz. Sadece harici kullanıma uygundur. Yutulmaz ya da içilmez. Saç haricinde farklı bir bölgeye Kullanmayınız. Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi temas durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Yudali sprey kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.

Benzer Ürünler
  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    75TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,