Sihirli Hızlı Bardaklar Zeka ve Koordinasyon Oyunu Bardak Oyunu (SE405)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺59,99(KDV Dahil)

An7Xl0 

Sihirli Hızlı Bardaklar Zeka ve Koordinasyon Oyunu Bardak Oyunu 

 

Ailen hızlı oyunculuk, hızlı düşünen oyunları sever mi? Yaparız! Genelde herkesi aktif, nişanlı ve gülümseme eğilimi gösterirler. Hızlı Kupalar bu oyunlardan biridir! Bu, bir fincanı eşleştiren ve istifleyen kuponları içeren hızlı tempolu bir aile oyunu! Oynamak için herkes beş farklı renkte beş bardak set alır. Bir resim kartı ters çevrildiğinde, her oyuncu kendi bardaklarını sıraya dizmek veya resimle aynı renk sırasına koymak için yarış verir. Resim yatay olduğunda bardaklarınızı çizin. Resim dikeyken, onları yığınlarsınız. İlk önce bitirmek ve zili çalmak için birincisi kartı kazanıyor! En çok oynanan kartları kazanın ve oyunu kazanın!

Hızlı Kupalar, daha hızlı bir göz ve elleri varsa, çocukların ebeveynlerinden daha iyi performans gösterebilecekleri harika bir oyun! Herkesin oynamak için bir oyundur ve Herkes kazanan olabilir!

 

Kupaları istiflemek için bir yarış!
Bardaklarınızı bir resmin eşleşmesi için ne kadar hızlı istifleye koyabilirsiniz? Hızlı Kupalar ile öğrenin! Her oyuncu 5 farklı renkte 5 bardak yığın alır. Bir resim, herkesle aynı renk sırasına istiflenmek ya da finişlerini hizalamak için yarışlara dökülür.

Dikey? Yatay? Kartı çevirin ve görün!
Bazı istif dikey, bazıları yatay istif, kartı çevirene kadar asla bilemezsiniz! Hangi kuş ağacın tepesinde oturur ve hangisi altındadır? Ceketler dün hangi sıraya yerleştirildi? Bardaklarınızı hızlı bir şekilde istifleyin ve resmi eşleştirin!

Zil Çal ve Kazanın!
Kupalarını doğru sırada istifleme ve çan çalma oranı en hızlı olan oyuncu önce topu kazanır. 24 hızlı hareketli mermi oynayın ve sonunda en fazla kart olan kim kazanır! Evde Hızlı Kupalara, fincanı eşleştirmenin hızlı ve frantically eğlenceli oyununu getirin ve ne kadar yığılmış olduğunuzu görün!

 

Faydaları:

Görsel dikkati arttırma
Görsel algıyı güçlendirme
Kısa sürede belleği geliştirme
İşitsel algı desteği

 

 

Kutu Ölçüleri : 31,5 x 20 x 7,3 cm

 

  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,