Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık
Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık
Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık
Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık
Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık
Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık

Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık (BUN-14)

Marka : BUNELO

Ses Kayıt Özellikli Sevimli Peluş Ayıcık

Öğretme Bölümü


1.Ayıcığın karnında bulabileceğiniz kitapçıkta göreceğiniz üzere 10 farklı bölüm mevcuttur.  Her bir bölüm 9 ile 17 adet arasında Türkçe kelime ve İngilizce anlamını içerir.  Sayılar , renkler , taşıtlar ve hayvanlar bazı başlıklardır.
 
2. Ayıcığın ayağında ki ' + ' veya ' - ' tuşlarına basıldığında . ayıcık o bölümün başlığını sizin için seslendirecek ve bölüm içerisinde bulunan kelimeleri , Türkçe kelimeyi 1 kez ve ingilizce anlamını 2 kez seslendirerek size öğretmeye başlayacak.
 
Kayıt Yapma Bölümü


3. Ayıcık ilgili bölümü öğretme kısmını bitirdiğinde bir bitiş zili duyacaksınız. Kayıt bölümüne girmek ve kendi sesinizi kaydetmek için ayıcığın sağ ayağının altında, üstte bulunan  ''KAYIT' tuşuna basınız.


4.Kayıt bölümünde, ayıcık size  her bir Türkçe kelimeyi 1 kez ve İngilizce anlamını da yine 1 kez seslendirecek ve hemen sonra size bu İngilizce kelimenin kendi sesinizle kaydını yapabilmeniz için küçük bir es verecek, boşluk bırakacak.

 

Ayıcığın sağ ayağında bulunan kırmızı ışık yanmaya başlayınca kendi sesinizi kaydedebilirsiniz.Kırmızı ışık kayıt özelliğinin aktif olduğunu gösterir.


5.Tüm bölümün kelimelerine kendi ses kaydınızı yapıp bitirdiğinizde, tekrar dinlemek için sağ ayağının altında, alt bölümde bulunan ''DİNLE'' tuşuna basınız ya da ''-'' tuşuna basarak sıradaki bölümü çalmaya devam edebilirsiniz.
 
Test Etme / Egzersiz Bölümü


6. Tüm bölümlerin kaydını bitirdikten sonra ayıcık size bir zil çalacak ve egzersiz bölümüne giriş yapacağını duyurur. ''+'' veya ''-'' tuşuna basarak egzersiz bölümünü atlayıp başka bir bölüme geçebilirsiniz.


7.Egzersiz bölümünde, ayıcık size Türkçe kelimeyi seslendirecek ve sonra sizin bu Türkçe kelimenin İngilizce anlamını seslendirmeniz için ufak bir boşluk bırakacak.

 

Ve sonrasında kıyaslama yapmak için sizin İngilizce seslendirmeniz sonrası kendi İngilizce telafuzunu seslendirecek.

 

Bitiş zilini duyduğunuzda ''DİNLE'' tuşuna basarak egzersiz bölümünü tekrar dinleyebilir ya da ''+'' veya ''-'' tuşuna basarak herhangi bir bölüme giriş yapabilirsiniz.


Bekletme & Pil Tasarrufu


8. #3. #6. #8. veya #11. bölümlerde kullanıcıdan herhandi bir tuşa basılması istendiğinde, kullanıcı herhangi bir tuşa 1 dakika içerisinde basılmaz ise, ayıcık ''HADİ OYNAYALIM'' diyerek hatırlatma yapacaktır.


9.Hatırlatma sonrası 1 dakika içerisinde kullanıcı yine herhangi bir tuşa basmaz ise, ayıcık ''BYE BYE! TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ.'' der ve kapatır.Oyuncağı açmak için herhangi bir tuşa basınız. 

 

Bu ürün Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çocukların eğitim ve gelişimi için test edilmiş ve önerilmiştir. 

 

 

Tamamı ahşap olan bu zeka oyuncakları, çocuk sağlığına aykırı ve kansorejen madde içermeyen özel malzemeden imal edilmiştir. Kullanılan boya ve diğer materyaller de CE sertifikası güvencesindedir. 
 

 

Sağlığınızı etkileyecek hiçbir madde ve materyal içermez.


  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,