Prof Güç Kuvvet Macunu (BUN-3019)

Marka : PROF+
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)

Prof Güç Kuvvet Macunu

Prof Güç Kuvvet Macunu
 Prof Güç Kuvvet Macunu sadece erkeklere özel olarak üretilmektedir.Her ambalaj içerisinde 120 gr bulunmaktadır.Ve siz değerli kullanıcılarımız prof güç ve kuvvet macunu siparişi verdiğinde müşteri temsilcilerimiz hızlıca size ulaşacak ve kargo teslimat sürecinizi gerçekleştirecektir.
Prof Güç Kuvvet Macunu İçeriği ;
 Prof güç ve kuvvet macunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.İçindekiler arı sütü , propolis, ginseng ve arı poleni bulunan Orjinal kuvvet macunu statüsündeki bu macun türünün içeriği ambalajının arkasında detaylı bir şekilde bulunmaktadır ve bunun dışında barkot,izin belgesi,kullanım şekli,içindekiler detaylı birşekilde siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır.Kullanıma başlamadan evvel prof güç macunu kullanım detaylarını ve içerisindeki bileşenleri kontrol ederek kullanmanızı öneririz.
Prof Güç ve Kuvvet Macunu Nasıl Kullanılır ?
İçerdiği  bileşenlerle oluşturulan kuvvet macunu günde 1 defa olmak suretiyle tatlı kaşığı kadar kullanılmalıdır. Tok karnına kullanılması önerilmektedir. Daha fazla kullanımı güç macunu açısından yüksek etki yaratacak ve hasasiyet doğurabilecektir. Bu yüzden denilen ölçüde kullanılmasını tavsiye ederiz. Ürünün içerisindeki karışımlara bakılarak alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğini önceden göstermenizi tavsiye ederiz. Kalp hastaları , tansiyon ve kolestrol hastalarının doktorlarına danışarak ürünü kulllanmasını önermekteyiz. Prof Güç ve kuvvet macunu herhangi bir hastalığın tedavisi olarak asla kullanılmamalıdır. Bir ilaç değil organik enerji verici bir üründür. Bu yüzden tedavi amaçlı asla önerilmez. 
  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    75TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,