Paramil Macunu Kapıda Ödeme
Paramil Macunu Kapıda Ödeme

Paramil Macunu Kapıda Ödeme (SE289)

Marka : No 4
Fiyat : ₺54,90(KDV Dahil)

Paramil Macunu Kapıda Ödeme

Paramil Macunu hem beylerın hem hanımların kullanmasına uygun olarak imal edilerek siz değerli kullanıcılarımıza sunulmuştur.

Paramil Macunu Ürün İçeriği

Unisex kullanabilecekleri şekilde üretilen Paramil Macun, 200 gr. lık  ambalajlarda paketlenmiş ve ihtiyaç sahiplerinin beğenilerine sunulmuştur. Paramil Macun karışımının içinde birçok çesit birleşen bulunur. İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı firma bilgileri, tavsiye edilen kullanım şekli, son tüketim tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi ambalajı üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini  okumanızı tavsiye ederiz.

Paramil Macunu Nasıl Kullanılır?

Paramil Macun hem erkeklerin hemde bayanların kullanabileceği şekilde üretilen bir üründür .Günde en fazla iki kere bir tatlı kaşığı kadar kullanılmaktadır. Sabaaları aç karnına kahvaltıdan önce bir tatlı kaşığı Paramil macun, akşamları ise tok karnına yatmadan 1 saat kadar önce bir tatlı kaşığı kadar paramil macun tüketimi önerilmektedir. 18 yaşında  küçükler kullanamaz.Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki karışımdaki bir şeye karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz anda kullanmayı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanan kişilerin kullanıma başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Paramil macun kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

pazarlama ve toptan parekande ürünler ile tüketiciyi buluşturan e ticaret portalıdır.Bünyesinde bulunan herhangi bir ürünün üreticisi kesinlikle değildir .Ürün sahibi ve marka sahibi olmamakla birlikte stokları bazı ürünlerde sınırlı olabilmektedir.Şipariş verildikten sonra 1 gün içersinde müşteri temsilicileri sizinle iletişime geçerek ürün teyidi alır ve şipanrişi adresinize iletir .Stokta bulunmaya ürünler var ise bununla ilgili geri dönüş yaparak gelme tarihini size net olarak bildirir.Bizi tercih ettiğiz için teşekkür ederiz

 

 

  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,