Müjgan Kaş Kirpik Serumu (BUN-043291)

Marka : MÜJGAN

Müjgan Kaş ve Kirpik Serumu

Müjgan Kaş ve Kirpik Serumu

Her ne kadar geleneksel olarak kadınların kullanımı için imal edilen Müjgan Kaş ve Kirpik serumu, aslen unisex kullanıma uygun olarak üretilen bir serumdur. Hem beyler hem de hanımlar kullanabilirler. Sadece kaş ve kirpik bölgesinde kullanım için üretilmiştir. Gündelik kullanıma uygundur. Her bir kutu Müjgan serum, kaş ve kirpik bölgesinde uygulandığı taktirde düzenli kullanımda kullanıcısına ortalama 15 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Düzenli kullanım gerektiren bir kozmetik ürünüdür.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer alan Müjgan Kaş ve Kirpik Serumu ile alakalı ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi (üretim yeri, üretim tarihi, parti numarası, içeriğindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, ithalatçı ya da ürünün menşeine göre imalatçı firma bilgileri, izin numarası, vb.) kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Müjgan serum kullanımına başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.

Müjgan Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır ?

Müjgan serum, kaş ve kirpik bölgesinde kullanıma uygun olarak imal edilen bir kozmetik serumudur. günde 2 sefer, tercihen sabah 1 akşam 1 olmak kaydı ile kuru ve makyajsız kaş ve kirpiklere uygunlmak suretiyle kullanılır.  Çift taraflı aparatın bir yüzeyi kirpik, diğer yüzeyi ise kaşlara uygulayabilmeniz içindir. Kullanım sonrasında yıkama ya da kurulama yapmanıza gerek kalmadan üzerine makyaj yapabilirsiniz. 
 


Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve  çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. Direk güneş ışığı ile temas ettirmeyiniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi yan etki farkederseniz, kullanımı bırakmanızı, ilgili bölgeyi serin su ile durulamanızı  ve bir uzmana/doktora danışmasınızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yutulmaz, yenilmez ya da içilmez. Kaş ve kirpik haricinde farklı bir bölgeye Kullanılmamalıdır. Açık yaralarla ya da göz ile temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi temas durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile yıkayın. Müjgan kaş ve kirpik serumu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacıyla 

  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,