Gilaburu Suyu 20 Kullanımlık

Gilaburu Suyu 20 Kullanımlık (BUN-0062391)

Marka : GİLABURU
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)

Gilaburu Suyu

Gilaburu Suyu Nedir ?

Hem beylerin, hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak imal edilen her bir kutu Gilaburu Suyu kutusunda 20 adet tek kullanımlık plastik ambalajında içecek yer almaktadır. Her bir şişe gilaburusuyu 20 ml (+/- 5ml) dir. İçeceğin bileşenlerinde yer alan içerisindekiler, tavsiye edilen kullanım şekli, imalat yeri, üretim ve son tüketim tarihleri gibi kullanıcısının kullanım esnasında ihtiyacı olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerini iyice incelemenizi öneririz. 

Gilaburu Suyu Nasıl Kullanılır ?

Unisex kullanım için uygun olarak üretilen Gilaburu seti suyu içerisindeki 20 şişe gilaburu suyundan günde 1 kere aç ya da tok farketmeksizin sabah ya da akşam (tercihe göre) sadece tek bir şişe şeklinde içiniz. Kullanımı son derece basittir. Yapılması gereken sadece tek bir şişe gilaburu suyu nun ağzını açın ve direk için.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı (kutu üzerinde yazıldığı gibi) alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakıp, bir hekimden / doktordan yardım almanızı tavsiye ederiz. Gilaburu suyu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Unisex bir üründür.  

  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,