Deva Masaj Kremi 16 Kutu (BUN-3004)

Marka : Deva Kremi
İndirim Oranı : %56 İndirim

Çörek Otu Yağlı Deva Masaj Kremi

Çörek Otu Yağlı Deva Masaj Kremi
Deva Masaj Kremi 16 adet 100 ml ambalajından oluşan set halinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. İçerisinde birçok farklı karışım bulunan deva kremi içeriği ambalaj kısmının arka kısmında detaylı bir şekilde bulunmaktadır.
 
Deva Kremi Nasıl Kullanılır?
İlgili bölgeye gereklilik anında parmak uçlarına az miktarda alınma suretiyle masaj yapılarak ince bir tabaka halinde ilgili bölgeye yayarak ve ovalayarak cildinize iyice yedirin. deva kremi kullanılmadan önce kuru ve temiz bir cilde sürdüğünüzden kesinlikle emin olun devam kremi sürdükten sonra bölgenin rüzgar ve su ile tamasından kaçının ve çok esen yerde lütfen durmayın. Şakak, sırt, bilek, baş, omuz, boyun, kol,el ve dirsek bölgelerinin dışında diz ve baldır bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce arka bölümde kalan kullanım dozajlarını muhakkak okumanızı tavsiye ederiz. Açık yara ve göz temaslarından kesinlikle kaçının.
Çörek Otu Yağlı Deva Kremi Özellikleri Nelerdir?
Çörek otu yağlı deva kremi içerdiği çörek otu yağı sayesinde güçlendirici ve dinamik bir formüle sahiptir. Kullanılan ilgili bölgeyi dogal ve zengin özelliği sayesinde her zaman yenileme özelliğine sahiptir. Deva kremi sipariş verilmeden evvel şu kesinlikle bilinmelidir. Bu krem herhangi bir kimyasal veya reçeteli bir ilaç kesinlikle değildir.  Tamamen organik bir formül olup tahriş ve alerjik bir reaksiyon doğrultusunda uzman doktorlara gösterilmelidir.
  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,