Busty XL Serum
Busty XL Serum

Busty XL Serum (SE291)

Marka : Busty XL
Fiyat : ₺34,90(KDV Dahil)

Busty Xl Serum

Busty XL Bakım Yağı Nedir ?

Gündelik kullanıma uygun olarak imal edilen .Bayanların kullanıma uygun olarak imal edilen karışımdır .Bust XL Bakım Yağı 15 gün yetecek miktardadır.Düzemli kullanımı önerilir.

Bust XL Bakım Yağı İçeriği

Bust XL Bakım Yağı içerisinde birçok farklı doğal ve bitkisel birleşen bulundurur.Bust XL son tüketim tarihi imalatcısı ,izin numarası ,ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi ablajın üzerinde yazmaktadır.Bu ürün herhangi bir hastalığın tedavısı yada teshisi için kullanılamaz .Yan etkisi olaması durumunda doktorunuzdan yardım almanızı öneririz.Sadece bakım yağıdır.

Bust XL Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Bust XL Bakım Yağını avuç içersinde 15 damla damlattıktan sonra gögüs alt bölgesinden başlayarak masaj yaparak yedirin .Her iki göğüsede aynı işlemi yapın. Günde 1 defa kullanmanız yeterlidir.

pazarlama ve toptan parekende için ürünler ile tüketiciyi buluşturan e - ticaret portalıdır. Bünyesinde bulunan herhangi bir ürünün üreticisi kesinlikle değildir. Ürün sahibi ve marka sahibi olmamakla birlikte stokları bazı ürünlerde sınırlı olabilmektedir. Sipariş verildikten sonra 1 gün içerisinde müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek ürün teyidi alır ve siparişinizi adresinize iletir.Stokta bulunmayan ürünler var ise bununla ilgili geri dönüş yaparak gelme tarihini size net olarak bildirir.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

  • Kapıda Ödeme

    İster Kapıda Nakit İsterseniz Kredi Kartı İle Ödeme Yapın
  • Ücretsiz Kargo

    250TL Ve Üzeri yapacağınız Tüm Alışverişlernizde Ücretsiz Kargo
  • Orjinal Ürün

    Bunelo.com’da bulunan Tüm Ürünler Orijinal ve Distiribitör Garantilidir.
,